קיבלתם אזרחות מרוקאית? תוכלו להגיש בקשה לקבל אזרחות פורטוגלית

ברוב המכריע של המקרים יהודים מרוקאיים מגישים בקשה לקבלת אזרחות מרוקאית על מנת שהם יהיו זכאים לקבל אזרחות פורטוגלית לאחר מכן. אזרחות פורטוגלית היא אחת מהאזרחויות המבוקשות ביותר בעולם, והיא מקנה לא מעט יתרונות מתוקף היותה אזרחות מטעם האיחוד האירופי. 

יתרונות בהוצאת דרכון

הדרכון הפורטוגלי והדרכון המרוקאי יכולים לפתוח לכם לא מעט דלתות בנושאים רבים בחייכם – הן באירופה והן בישראל. כך שאתם בסופו של יום יכולים להבין כי כל ההשקעה הכספית והזמן שאותו הקדשתם לטובת התהליך יהיו מוצדקים ושווים. אז למה אתם מחכים? זה הזמן שלכם להוציא אזרחות מרוקאית ולאחר מכן אזרחות פורטוגלית.

כאמור, לאזרחות מרוקאית ישנם לא מעט יתרונות, כאשר היתרון הבולט ביותר הינו זכאות כמעט אוטומטית לקבל אזרחות פורטוגלית ואף במקרים מסוימים גם אזרחות ספרדית. אזרחות פורטוגלית ואזרחות ספרדית הן אזרחויות נשחקות במיוחד מכיוון שהן מהוותיקות ביותר בקרב מדינות האיחוד האירופי.

 

כיצד תעודת לידה ממרוקו מסייעת לקבל אזרחות פורטוגלית?


לא מעט משפחות יהודית שהיגרו מספרד או מפורטוגל עברו להתגורר במרוקו. יהודי מרוקו המשיכו את המסורת היהודית אליה הם התרגלו בספרד או בפורטוגל. יהודי מרוקו ידועים בתור יהודים הדוקים במיוחד, כאשר במסגרת הקהילה הגיעו גם לא מעט רבנים מוכרים. אחת מדרישות הסף של הממשלה הפורטוגלית לקבלת אזרחות מקומית הינה תעודת לידה בה נולדתם – כאשר יש לכם יתרון משמעותי לתעודת לידה מרוקאית.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email