כיצד להשיג תעודת לידה ממרוקו

כיצד להשיג תעודת לידה ממרוקו?

כיצד להשיג תעודת לידה ממרוקו

אחת מהמשימות החשובות ביותר שעומדות לפניכם זה להשיג תעודת לידה ממרוקו, באמצעות תעודת הלידה הזאת תוכלו להגיש בקשה להוצאת דרכון מרוקאי. ברוב המקרים ליהודים שעלו ממרוקו לישראל אין את תעודת הלידה המקורית, כאשר לכל אחד יש את סיבותיו שלו. לכן אנו כאן על מנת להסביר לכם כיצד תוכלו להשיג את תעודת הלידה מהרשויות במרוקו בצורה הקלה והפשוטה ביותר עבורכם או עבור כל אחד מבני המשפחה שלכם.

 

קבלת תעודת הלידה בדואר בעזרת הרשויות במרוקו


אחת מהאפשרויות הפשוטות ביותר עבורכם שבאמצעותן תוכלו להוציא תעודת לידה מרוקאית זה על ידי כניסה לקישור הבא: https://www.watiqa.ma/. האתר זמין בשפה הערבית או בשפה הצרפתית, כך שתהיו חייבים לשלוט באחת מהשפות הללו על מנת להתקדם בצורה בטוחה. באתר תוכלו למלא את הפרטים שלכם, לפיהם תהיו זכאים לקבל תעודת לידה ממרוקו. את תעודת הלידה ניתן לקבל בדואר לכתובת מקומית במרוקו או מנגד תוכלו לשלוח אותה במשלוח בינלאומי לישראל או לכל מדינה אחרת בעולם בהתאם לצרכים שלכם.

 

היכן נמצאים הפרטים החשובים להזמנת תעודת לידה מרוקאית?


אחד מהמסמכים החשובים ביותר שאותם אתם צריכים להכיר זה ה"ליוורט דה פאמי", שבו תוכלו למצוא את כל העץ המשפחתי שלכם. מדובר על תעודת זהות משפחתית, שבה תוכלו למצוא מידע על בני המשפחה שלכם – ולא משנה עד כמה שהמסמך הזה יהיה ישן, הוא חשוב מאוד להוצאת אזרחות פורטוגלית. אם תוכלו להשיג את המסמך הזה מהרשויות במרוקו, הוא בהחלט עשוי לקדם אתכם להשיג את האזרחות המיוחלת. ישנן מספר דרכים שבאמצעותן תוכלו להשיג את המסמך, העדיפות היא כמובן דרך האינטרנט.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email